vestiyer & portmanto
vestiyer & portmanto
vestiyer & portmanto
vestiyer & portmanto
vestiyer & portmanto
vestiyer & portmanto
vestiyer & portmanto
vestiyer & portmanto
vestiyer & portmanto
vestiyer & portmanto

Vestiyer Modelleri

Portmanto & Vestiyer

Portmanto ürünleri evlerin giriş bölümünde antre de sergilenen ayakkabılık, askılık ya da portmanto olarak adlandırıp nitelendirebileceğimiz ev mobilyasıdır. Özellikle kış aylarında üst kıyafetlerimiz için kullandığımız bir evin gerekli temel ihtiyaçlarındandır.
Portmanto evlerimizin hol ve antrelerin de bölümünde kullanılmaktadır. Askılık ve çekmece gibi malzeme modülleri ile üst kıyafetlerimiz, anahtarlarımız ve ayakkabılarımız için pratik bir kullanım alanı açarak hayatı kolaylaştırır. Evden çıkarken sürekli kullanabileceğiniz eşyalarınıza yer açan portmantolar sitemizde bulunan modelleri ile görünümü şıklığı ve kalitesiyle oldukça beğeni toplamaktadır. Evinizin hemen giriş bölümünde yer alan portmantonuzun güzelliği ve şıklığı misafirlerinizin üzerinde etki bırakacaktır. Portmantoların en büyük özelliği girişte fazla yer kaplamayarak alanı daraltmamasıdır kullanışlı yapısı, sürgülü, kapaklı seçenekleri ve özellikle alana derinlik katan ayna dizaynı ile antreniz için oldukça büyük avantaj sağlar.

Kullanışlı Portmanto Modelleri

Portmanto modelleri son hazırlık aşamasında kullanıldığından dolayı üst bölümünde daha çok mont, hırka, ceket gibi kıyafetler yerleştirilir. Orta alanda ev içi terlik ve ayakkabılar için yer açan derin ve çoklu rafları ile yeni sezon portmanto modellerimizin kullanım detaylarına bayılacaksınız. Aynalı olarak dizayn edilen portmanto modelleri hazırlık aşamanızda veya eve geri dönüşünüzde kullanabileceğiniz fonksiyonel bir üründür.
Eğer aynalı bir modeli tercih etmediyseniz mevcut portmantolar ürününün üzerine ya da kapak iç bölümüne ayna taktırarak kullanabilirsiniz. Sürgülü ve kapaklı modeller arasında seçim yaparken evinizin yapısını baz alabilirsiniz, evinizin giriş bölümü için sipariş vereceğiniz model alanınızı daraltmakta ise sürgülü ya da döner özellikteki portmantolar modellerine yönelebilirsiniz.
Sürgülü portmanto modellerinde kapaklar sağ ve sol taraflara doğru açılacağından alanınızda daralma söz konusu olmayacaktır.
Portmanto modelleri genellikle ortalama bir insan boyuna göre tasarlanır ve tavana kadar devam eder. En güzel ve kullanışlı portmantolar modelline sahip olmak için ürün açıklamasına ve ebatlarına dikkat ederek evinizde yaşayan birey sayısına ve ihtiyaca yönelik değerlendirerek sipariş verebilirsiniz. İyi bir portmantolar modeli için aradığınız ilk şart size uygun olması ve kaliteli malzemelerden yapılıp yapılmadığı olmalıdır. Uzman tasarımcıların çiziminden çıkan başarılı ürünler, son teknoloji makinelerden yararlanarak Avrupa E-1 standartlarına uygun olarak üretilmekte ve paketlenmektedir.

Yeni Tasarımlı Portmantolar

Portmantolar modellerimizi incelediğinizde dikkatinizi çekecek birçok ürünle karşılaşacaksınız, ürünleri tercihinize göre seçebilmeniz adına fiyat aralığı ve yeni modeller olarak filtreleyebilir aradığınız özelliklere sahip modele kolayca sahip olabilirsiniz.
Bu yıl yeni sezon ürünlerinde çokça kullanılan renklerin antrasit, beyaz, ceviz, krem ve sarı tonları olduğunu göreceksiniz. Son moda renklerle birlikte sunulan tasarımlar bu yılın çok tercih edilen modern mobilya renkleri. İmalat detayları ile göz dolduran kaliteli

Ev dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak modern dresuar modellerimizi inceleyebilirsiniz.