Banyo Modelleri

Banyo dolabı seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Banyo dekorasyonunun en önemli adımlarından birincisi banyo dolabıdır. Banyo dolabı seçimi birçok öncelik belirlenerek seçilmelidir. Bu önceliklerden birkaçı; sahip olmak istediğiniz banyo dekorasyon stili, banyonuzun alanı, genel olarak hakim olmasını istediğiniz renk skalasıdır.

Banyo dolabı boyutu alana uygun olmalıdır

Banyo dolabı genel olarak alt ve üst olarak iki modül ve tercihe göre boy dolabı diye adlandırılan ekstra depolama alanı oluşturan modülden oluşur. Dolap Center banyonuz için en uygun ölçülerde size özel üretim yapar.  Dolap Center’ın hazır dolaplara göre en büyük avantajı belli bir ölçüye bağlı kalmanıza gerek kalmamanızdır.

Her bütçeye uygun banyo dolabı

Banyo dolabı için en iyi malzeme MDF’dir.  Suya ve neme dayanıklı olmasını istediğiniz banyo dolabını lake boya tercih edebilirsiniz. Lake banyo dolabavangard lake boya banyo dolabıı haricinde balon kapak da seçenekler arasındadır.

Banyo dolabınızın dış görünüşü kadar iç bölmeleri de kullanım açısından çok önemlidir. Verimsiz planlanmış bir banyo dolabı ileriki zamanlarda sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Örneğin dolap içerisine yerleştirilen bir kirli sepeti, banyoda saklanan malzemelere uygun çekmece ve raflar hayatınızı kolaylaştırırken alandan tasarruf etmenizi sağlar.

 

Dolap Center Dekorasyon ve İç Mimarlık sizin için tüm ayrıntıları düşünür ve 3D çizimlerle projeyi onayınıza sunar.