EV DEKORSYON FİKİRLERİ

Genç odaları için hem eğlenceli hem yaratıcı oda tasarımları ile farklılık yaratılabilir. Genç odasında kullanışlı mobilya önerileri için öncelikler kullanışlı olabilecek tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda genç odalarında mobilyaların daha kullanışlı olmasını sağlayacak şekilde tasarımlar yapılabilir. Bunun için mobilya seçiminin doğru yapılması önemlidir. Genç odasında kullanışlı olabilecek fonksiyonel mobilyalar tercih edilmelidir. Ayrıca genç odasının daha ferah ve geniş bir alan olması için minimal düzeyde mobilya tasarımları önerilmektedir. Kullanımın kolay olması ön planda olacak şekilde dizayn etmeniz gençler için kolaylık sağlayacaktır. Yatakların açılır kapanır şekilde olması oldukça rahat ve kullanışlı olmasını sağlar. Bununla birlikte, yatakla çalışma masasının birlikte kullanıldığı yatak modelleri tercih edilebilir. Böylece, genç odasındaki alan daha verimli şekilde kullanılmış olur. Bunun yanı sıra, genç odasında ranza şeklinde yataklar da tercih edilebilir. Özellikle odayı birden fazla gencin kullanacağı durumlarda ranza şeklindeki yataklar hem kullanışlı hem de alandan kazanacağınız bir hal kazanacaktır. Böylece genç odası daha kullanışlı hale gelmiş olur.

Genç Odaları İçin Kullanışlı Dekor Önerileri

Genç odasında kullanışlı mobilya önerileri için birçok dekorasyon özelliklerinden yararlanılabilir. Kız veya erkek genç odalarının hem kullanışlı hem de şık görünmesini sağlamak için birden fazla konsept kullanılabilir. Genç odasının daha konforlu ve kullanışlı olması için ek depolama alanları tasarlanabilir. Yani duvar rafları kullanılarak hem dekoratif şıklık yaratılmış olur hem de oda içinde ek alan açılmış olur. Duvar rafları işlevselliği sebebiyle tercih edilebilir. Duvar rafları, duvara oldukça kolay bir şekilde monte edilerek kullanılabilir. Duvar rafları hem aksesuarları toplamak için oldukça uygun olacaktır. Bunun yanı sıra duvar rafları kitaplık için de kullanılabilir.

Bazalı yatak ya da çekmeceli yatak kullanılarak ek depolama alanı yaratabilirsiniz. Bazalı yataklar oldukça geniş olduğu için çok fazla eşya saklanabilir. Çekmeceli yatak kullanıldığında da ise ek dolap kullanmaya gerek kalmayacaktır. Böylece oda da yer açıldığı için oldukça konforlu ve ferah olacaktır. Genç odasında kullanışlı mobilya önerileri kapsamında ayrıca duvar renkleri de açık tonlarda ya da beyaz renginde seçilebilir.

Hayallerinizdeki evleri gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hemen hareket geçin.