Ekonomik Ev Tadilatı

Evinizde değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Öyleyse ekonomik ev tadilatı için öneriler ile ilgili bloğumuzda bulunan içeriklerden yardım alarak siz de kendi yaşam alanınızda değişime başlayabilirsiniz. Örneğin, rengini beğenmediğiniz fakat iyi durumdaki mobilyanızı değiştirmektense boyatarak mobilyalarınızla çok farklı bir hava yaratabilir ya da size artık soluk gelen koltuğunuzu onu yeniden döşeterek veya kırlentlerle süslemeler yaparak tekrar canlı hale getirebilirsiniz.

Evde mevcut olan plastik veya ahşap kutularınızı kahve masasına ya da komodine dönüştürebileceğiniz biliyor muydunuz? Uygun ölçüde kestirdiğiniz bir parçayla ve ayaklarla bu değişimi kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Cam şişelerden baharatlık yapabilir veya içini peri ledleriyle süsleyerek de dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Bu gibi ekonomik ev tadilatı için öneriler ile minimal değişiklikler yaparak farklılık yaratmanız mümkün. Duvar ve kapıyı boyayarak, çeşitli objeleri dekoratif amaçlı kullanarak veya mobilyalarınızın yerini değiştirdiğinizde de evinizin tüm havasının bir anda değiştiğini fark edeceksiniz. Eskisi kadar kullanmadığınız eşyalarınız ufak değişikliklerle farklı hale getirerek yeni bir biçimde kullanabilirsiniz. Örneğin, eski şifonyerinizi kestirerek yeni bir komodine dönüştürebilirsiniz. İş sonunda aksesuarlarla birlikte yarattığınız büyük yeniliklere eminiz sizde inanamayacaksınız.

Evde Kolayca Nasıl Değişiklikler Yapabiliriz?

Eğer salonunuzu değiştirmek istiyorsanız en basiti mobilyanın yerlerini değiştirerek farklı alanlar yaratmanıza sebep olacaktır. Yeni ekleyebileceğiniz bitki, mum, avizeler ile son zamanlarda da çok popüler olan led ışıklarla rahat bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Tabi odadaki bir duvarı boyamanın da çok şey değiştirdiğini unutmamalıyız, ama duvarlarınızı boyamak istemiyorsanız duvar kağıtlarıyla veya tablolarla da renklendirebilir, duvarlarınıza yapacağınız çıta uygulamasıyla da modern bir boyut katabilirsiniz. Makrome ipinden de duvar süsü yapabilirsiniz hatta lambaderi de makrome ipleri ile güzelleştirebilirsiniz.

Banyonuz için de en güzel değişiklik batarya setinizi renkli bir batarya setiyle değiştirmek olacaktır. Dolap kulplarından memnun değilseniz uygun fiyatlarla yeni kulplar alabilirsiniz. Bir kitaplık içinse tek ihtiyacınız sandıklar. Sandıklarınızı dekoratif saklama alanlarına ve kitaplıklara çevirebilirsiniz. Mutfak fayanslarından memnun değilseniz en ekonomik olan folyo kaplamalara yönelebilirsiniz.

Değişim için eşyalarınızı atmanıza gerek yok, mevcut eşyalarınızı farklı yerlerde veya farklı amaçlarla değerlendirerek güzel etkiler alabilirsiniz. Uygun, ekonomik ev tadilatı için öneriler ile daha fazla neler yapabileceğinizi görmek için bloğumuzu takip etmeyi unutmayınız.

Hayallerinizdeki evleri gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hemen hareket geçin.